Partial Date (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
