Partial Date (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Weight
ku: سەنگ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: N/A
ku: نییە

en: configure
ku: سازبکە

[ctx: datetime]
en: Year
ku: ساڵ

[ctx: datetime]
en: Month
ku: مانگ

[ctx: datetime]
en: Day
ku: ڕۆژ

[ctx: datetime]
en: Hour
ku: کاژێر

[ctx: datetime]
en: Minute
ku: خولەک

[ctx: datetime]
en: Second
ku: چرکە
