Partial Date (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Date
lv: Datums

en: Weight
lv: Svars

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Component
lv: Komponents

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: N/A
lv: N/P

en: configure
lv: konfigurēt

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: empty
lv: tukšs

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: exposed
lv: eksponēts

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde
