Partial Date (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
