Partial Date (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: configure
mn: тохируулах
