Partial Date (7.x-1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Date
ms: Tarikh

en: Weight
ms: Pemberat

en: Default
ms: Lalai

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Custom
ms: Tersuai

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: configure
ms: konfigurasikan

en: Date/Time
ms: Tarikh/Masa
