Partial Date (7.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Value
ne: मान

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

[ctx: datetime]
en: Year
ne: वर्ष

[ctx: datetime]
en: Month
ne: महिना

[ctx: datetime]
en: Day
ne: दिन

[ctx: datetime]
en: Hour
ne: घण्टा

[ctx: datetime]
en: Minute
ne: मिनेट

[ctx: datetime]
en: Second
ne: सेकेण्ड

[ctx: datetime]
en: Timezone
ne: समयक्षेत्र

[ctx: datetime]
en: Hide
ne: गुप्त राखनुहोस

[ctx: datetime]
en: Short
ne: छोटो

[ctx: datetime]
en: Medium
ne: सामान्य

[ctx: datetime]
en: Long
ne: लामो
