Partial Date (7.x-1.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Component
ur: جزو

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: configure
ur: ترتیب دیں
