Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Center
ast: Centru

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
