Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Center
bg: Център

en: Off
bg: Изключи

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Blocks
bg: Блокове
