Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Full
eo: Kompleta

en: Blocks
eo: Blokoj
