Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Off
gl: Desactivado

en: General
gl: Xeral

en: Colors
gl: Cores

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Random
gl: Aleatorio

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Full
gl: Completo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Gradient
gl: Degradado
