Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Off
hi: बंद

en: General
hi: सामान्य

en: Colors
hi: रंग

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Other
hi: अन्य

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Full
hi: पूरा

en: Fixed
hi: निर्धारित

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: About
hi: के बारे में
