Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Off
id: Matikan

en: General
id: Umum

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Other
id: Lainnya

en: Random
id: Acak

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Full
id: Penuh

en: Fixed
id: Tetap

en: Block ID
id: ID blok

en: Scope
id: Lingkup

en: Blocks
id: Blok

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang
