Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Blocks
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani
