Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Center
km: កណ្តាល

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: About
km: អំពី
