Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Center
mr: मध्य

en: Off
mr: बंद

en: General
mr: साधारण

en: Colors
mr: रंग

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Random
mr: अननुक्रमाने
