Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Center
ps: منځ

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Blocks
ps: غونډونه

en: About
ps: په اړه
