Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Off
ru: Выкл

en: General
ru: Общий

en: Colors
ru: Цвета

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Random
ru: Случайно

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Full
ru: Полный

en: Block Name
ru: Название блока

en: Circles
ru: Круги

en: Fixed
ru: Фиксированный

en: Block ID
ru: ID блока

en: Scope
ru: Ограничение

en: Blocks
ru: Блоки

en: Offset
ru: Пропустить

en: Radius
ru: Радиус

en: About
ru: Информация

en: Canvas
ru: Канва

en: Circle
ru: Круг

en: Gradient
ru: Градиент
