Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Center
ta: மையம்

en: Off
ta: இல்லை

en: General
ta: பொது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Full
ta: முழு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: About
ta: பற்றி
