Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Off
th: ปิด

en: General
th: ทั่วไป

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Random
th: สุ่ม

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Blocks
th: บล็อค

en: Radius
th: รัศมี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Gradient
th: สีไล่เงา
