Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: General
bn: সাধারণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: About
bn: সম্পর্কে
