Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Colors
bs: Boje

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Blocks
bs: Blokovi
