Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Off
ca: Inactiu

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Random
ca: Aleatori

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Full
ca: Complet

en: Fixed
ca: Fixat

en: Scope
ca: Àmbit

en: Blocks
ca: Blocs

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Gradient
ca: Gradent
