Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Text
el: Κείμενο

en: Off
el: Κλειστό

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Random
el: Τυχαία

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Full
el: Πλήρες

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί
