Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Text
fi: Teksti

en: Off
fi: Pois päältä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Random
fi: Satunnainen

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Full
fi: Kokonainen

en: Block Name
fi: Lohkon nimi

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Scope
fi: Kohde

en: Blocks
fi: Lohkot

en: About
fi: Tietoja

en: Canvas
fi: Kangas

en: Gradient
fi: Gradientti
