Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Text
gu: લખાણ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
