Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Text
he: טקסט

en: Off
he: כבוי

en: General
he: כללי

en: Colors
he: צבעים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Random
he: אקראי

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Full
he: מלא

en: Fixed
he: קבוע

en: Blocks
he: בלוקים

en: Offset
he: היסט

en: Radius
he: רדיוס

en: About
he: אודות
