Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Text
hr: Tekst

en: General
hr: Općenito

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Random
hr: Nasumično

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Blocks
hr: Blokovi

en: About
hr: Opis
