Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Text
hu: Szöveg

en: Off
hu: Ki

en: General
hu: Általános

en: Colors
hu: Színek

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Full
hu: Teljes

en: Circles
hu: Körök

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Scope
hu: Hatókör

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Radius
hu: Sugár

en: About
hu: Leírás

en: Add new block
hu: Új blokk hozzáadása

en: Canvas
hu: Vászon

en: Circle
hu: Kör

en: Rectangle
hu: Téglalap

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Add new image
hu: Új kép hozzáadása

en: Grow
hu: Növelés

en: Mouse
hu: Egér

en: Text style
hu: Szöveg stílusa

en: Particles
hu: Részecskék

en: Canvas width
hu: Vászon szélessége

en: Canvas height
hu: Vászon magassága

en: Particle count
hu: Részecskeszámláló

en: Canvas width (px).
hu: Vászon szélessége (pixel).

en: Canvas height (px).
hu: Vászon magassága (pixel).

en: Canvas Coloration
hu: Vászon színezése

en: Fill Style
hu: Kitöltés stílusa

en: Define the amount of particles.
hu: Részecskék számának meghatározása.

en: Lifetime min
hu: Minimális élettartam

en: Define minimum lifetime.
hu: Minimális élettartam meghatározása.

en: Lifetime max
hu: Maximális élettartam

en: Define maximum lifetime.
hu: Maximális élettartam meghatározása.

en: Particle Types
hu: Részecsketípusok

en: Particle type
hu: Részekcsketípus

en: Shrink
hu: Zsugorítás

en: Radius fixed
hu: Rögzített sugár

en: Define fixed radius.
hu: Rögzített sugár meghatározása.

en: Radius min
hu: Minimális sugár

en: Define minimum radius.
hu: Legkisebb sugár meghatározása.

en: Radius max
hu: Maximális sugár

en: Define maximum radius.
hu: Legnagyobb sugár meghatározása.

en: Choose a color:
hu: Szín kiválasztása:

en: Image link
hu: Képhivatkozás

en: Rectangles
hu: Téglalapok

en: Rectangle width
hu: Téglalap szélessége

en: Define rectangle width.
hu: Téglalap szélességének meghatározása.

en: Rectangle height
hu: Téglalap magassága

en: Define rectangle height.
hu: Téglalap magasságának meghatározása.

en: Text string
hu: Szöveg

en: Define a text string.
hu: Szöveg megadása.

en: Define the font style.
hu: Betűtípus meghatározása.
