Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Text
hy: Տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Blocks
hy: Բլոկներ
