Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Full
ka: სრული

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Blocks
ka: ბლოკები
