Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Text
kk: Текст

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Blocks
kk: Блоктар
