Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Rectangle
kn: ಆಯತಾಕಾರ
