Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Text
ku: دەق

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: About
ku: دەربارە
