Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
