Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: About
my: အကြောင်း
