Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Off
nn: Av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Blocks
nn: Blokkar
