Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Text
pl: Tekst

en: Off
pl: Wyłączony

en: General
pl: Ogólne

en: Colors
pl: Kolory

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Random
pl: Losowo

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Full
pl: Pełny

en: Circles
pl: Okręgi

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Scope
pl: Zasięg

en: Blocks
pl: Bloki

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Radius
pl: Promień

en: About
pl: O stronie

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: Add new image
pl: Dodaj nowy obrazek
