Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Off
ro: Oprit

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Full
ro: Complet

en: Fixed
ro: Fix

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre
