Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Images
si: රූප

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
