Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Blocks
sl: Bloki

en: About
sl: O modulu
