Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Link
sq: Lidhje

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Blocks
sq: Blloqet

en: About
sq: Informacione
