Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Off
sv: Av

en: General
sv: Allmän

en: Colors
sv: Färger

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Random
sv: Slumpvis

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Full
sv: Fullständig

en: Fixed
sv: Fast

en: Scope
sv: Omfattning

en: Blocks
sv: Block

en: Offset
sv: Kompensera

en: Radius
sv: Radie

en: About
sv: Om

en: Canvas
sv: Duk
