Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Text
tr: Metin

en: Off
tr: Kapalı

en: General
tr: Genel

en: Colors
tr: Renkler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: Random
tr: Rastgele

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Full
tr: Tam

en: Fixed
tr: Sabit

en: Block ID
tr: Blok kimliği

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında
