Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Text
ug: تېكىست

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Full
ug: تولۇق

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: About
ug: ھەققىدە

en: Circle
ug: چەمبەر
