Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Text
ur: متن

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Blocks
ur: بلاکس
