Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Center
vi: Giữa

en: Text
vi: Văn bản

en: Off
vi: Tắt

en: General
vi: Tổng quát

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Fixed
vi: Cố định

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Blocks
vi: Khối

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Canvas
vi: Vùng vẽ

en: Circle
vi: Vòng tròn

en: Mouse
vi: Chuột
