Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Text
ar: نص

en: Off
ar: إيقاف

en: General
ar: عام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Random
ar: عشوائي

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Full
ar: كامل

en: Fixed
ar: ثابت

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول
