Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Text
az: Mətn

en: Off
az: Söndürülüb

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Random
az: Təsadüfi

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Full
az: Tam

en: Fixed
az: Sabit

en: Blocks
az: Bloklar

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında
